Nieuws
ERTMS, onze grootste klus ooit
Tot 2040 stijgt de mobiliteitsvraag per spoor tussen de 27 en 45 procent.
Meer informatieDocentendag bij ProRail
Bij ProRail valt er altijd wel wat te leren. Daarom openen wij, op de Docentendag van 1 november, de deuren van ons hoofdkantoor voor docenten van het middelbaar onderwijs.
Meer informatieGrote drukte tijdens open Monumentendag
Afgelopen zaterdag gingen de deuren van ons hoofdkantoor in Utrecht voor één keer open voor publiek. Tijdens de open Monumentendag kregen bezoekers de mogelijkheid om het monumentale pand van binnen te bekijken.
Meer informatieProRail maakt kans op de titel beste overheidsorganisatie
Als overheidsorganisatie met publieke functie vinden we het belangrijk om bewustzijn te creëren voor de toekomst van duurzame mobiliteit, werkzaamheden en innovaties aan het spoor, het belang daarvan en de veiligheid. ProRail maakt met de film Planet ProRail kans om overheidsorganisatie van het jaar te worden.
Meer informatieDe prangende vraag: Wat hebben ProRail en het Songfestival met elkaar gemeen?
Alhoewel je het misschien niet direct verwacht, hebben ProRail en het songfestival veel met elkaar gemeen. Het songfestival en ProRail zorgen beide voor verbinding tussen een groot aantal Europese landen.
Meer informatie